Nasz ośrodek

 

Rehabilitacja i Leczenie w Malowniczym Zakątku Gór Świętokrzyskich


Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii w Oblęgorze w gminie Strawczyn oferuje nowe usługi, złożone z różnych zabiegów i terapii, wyróżniające się wysoką jakością jak również innowacyjnością. Program zajęć został opracowany przez konsultacje ze specjalistami oraz rodzinami, które na co dzień poszukują kompleksowych, profesjonalnie zorganizowanych zajęć rehabilitacyjnych dla swoich dzieci.

W Centrum dostępny jest tekstroniczny system do elektrostymulacji prądowej mięśni. Jest to nowość na rynku krajowym. Ponad to ośrodek oferuje szereg zabiegów, szczególnie dla dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym - terapia polisensoryczna z salą „doświadczania świata”, rehabilitacja w wodzie, kinezyterapia, fizykoterapia, terapia ręki, hipoterapia oraz dogoterapia. Obcowanie ze zwierzętami pod czujnym okiem fachowców ma niezwykłą moc leczniczą.

„Złota Rybka„ dysponuje 10 pokojami przystosowanymi dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone ,nowoczesne sale do przeprowadzania kompleksowej rehabilitacji. Zabiegi realizowane są zarówno w systemie dziennym jak i turnusów.

Dużą zaletą ośrodka jest malownicze położenie . Wyjątkowa lokalizacja na górze z widokiem na Kielce, czyste powietrze, lasy, trasy spacerowe pozwalają wyciszyć się i zrelaksować.

Naszą wizytówką jest wykwalifikowany personel z ogromną empatią. Uśmiech na twarzach i profesjonalizm gwarantują skuteczność.

W ośrodku istnieje możliwość realizacji dofinansowań otrzymanych z różnych źródeł PFRON,Fundacje, prywatni darczyńcy i.in.

Centrum Rehabilitacji w Oblęgorze posiada wpis do rejestru organizatorów i ośrodków turnusów rehabilitacyjnych. W Ośrodku mogą odbywać się zarówno turnusy terapeutyczne dla indywidualnych osób jak i zorganizowanych grup osób niepełnosprawnych. W rehabilitacji mogą brać udział osoby z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, poruszających się na wózkach inwalidzkich, z upośledzeniem umysłowym, z padaczką, ze schorzeniami neurologicznymi, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, z autyzmem.


Partnerzy "Złotej Rybki"

Dane kontaktowe


Ośrodek rehabilitacji dla dzieci i młodzieży "Złota Rybka"

 

Oblęgór, ul. Widoma 30
26-067 Strawczyn
woj. Świętokrzyskie

 

Współrzędne GPS:
50°57'52.8"N 20°27'21.9"E
50.964664, 20.456097

 

Informacja / Rejestracja:
(+48) 790 330 288
office@zlotarybka.info

-->

W ośrodku istnieje możliwość realizacji dofinansowań otrzymanych z różnych źródeł (Fundacje, prywatni darczyńcy i.in.). Wystawiamy wszelkie potrzebne do tych celów dokumenty, faktury, zaświadczenia.

Zabiegi rehabilitacyjne

Zajęcia na basenie

Nasz ośrodekProjekt nr RPSW.02.05.00-26-0353/16 pod nazwą: Rozwój Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji i Terapii „ZŁOTA RYBKA" - podniesienie konkurencyjności poprzez rozbudowę ośrodka, dywersyfikację działalności, wdrożenie innowacji usługowej oraz działań w zakresie inteligentnej specjalizacji turystyka zdrowotna i prozdrowotna.