Personel

 

Naszą wizytówką jest wykwalifikowany personel


Izabela Dudek-Pękala - fizjoterapeuta

Izabela Dudek-Pękala - fizjoterapeutka

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, studia magisterskie ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Szkoła przygotowała mnie do zawodu, który daje szeroki wachlarz specjalizacji. Ja wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ z TYMI pacjentami rozumiem się najlepiej, a dobra komunikacja to podstawa sukcesu. Na sali Integracji Sensorycznej odkryłam swoje miejsce zawodowe i w tej dziedzinie doskonalę swoje umiejętności, obserwując z zadowoleniem postępy swoich podopiecznych. Prywatnie jestem wytrwała i konsekwentna, nie potrafię się oprzeć jedynie czekoladowym przekąskom i uśmiechniętym oczom mojej siostrzenicy. Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas, zimą- szusuję na snowboardzie, latem- wybieram rower i rolki. Swoją wiedzę i kompetencje uzupełniam stale o specjalistyczne kursy, dotychczas ukończyłam następujące : PNF,Integracja Sensoryczna (I i II stopień), Kinesiologytaping , Kurs Funkcjonalnej Terapii Ręki, Kurs masażu klasycznego, Szkolenie z zakresu zastosowania ortezy dynamicznej DUNAG 02, Przygotowanie pedagogiczne, Język migany z rozszerzonym modułem znaków medycznych.

Anna Klin - fizjoterapeutka

Anna Klin - fizjoterapeutka

Ukończyłam fizjoterapię I i II stopnia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jestem terapeutką metod: DUNAG-02, Halliwick, PNF (mam za sobą kurs PNF Basic oraz PNF w pediatrii), McKenzie, terapii manualnej wg Ackermanna, kinesiology tapingu, FDM (FDM Intensywny, FDM Neuro) oraz manipulacji powięzi wg Stecco. Uczestniczyłam także w szkoleniu z diagnozowania i terapii skolioz, badania i fizjoterapii funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu barkowego, neurologii dziecięcej, a także z przygotowywania do pionizacji i chodu dzieci 0-24 miesięcy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby moje zajęcia były ciekawsze i skuteczniejsze. W wolnych chwilach pogłębiam wiedzę z zakresu masażu. Ukończyłam policealną szkołę w tym kierunku, zdobywając tytuł technika masażysty.

Joanna Kawa - fizjoterapeutka

Joanna Kuranda - fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku fizjoterapia. Aby jak najlepiej pomagać pacjentom, stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i kursach. Dotychczas ukończyłam: PNF podstawowy, Integrację Sensoryczną (I i II stopień), Kinesiologytaping, a także odbyłam dwuetapowe szkolenie z zakresu zastosowania ortezy dynamicznej DUNAG-02. Ukończyłam także 7-modułowy kurs terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej) w ujęciu biodynamicznym oraz szkolenie z zakresu terapii manualnej w pediatrii oraz neurologii dziecięcej. Ponadto skończyłam dwuletnią szkołę o kierunku technik masażysta, a także szkolenie z zakresu masażu miodem, bańką chińską, stemplami ziołowymi i czekoladą. Praca z małymi pacjentami jest dla mnie dużą przyjemnością, a ich postępy dają mi satysfakcje i stanowią motywację do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Anita Kubiec

Anita Kubiec

Ukończyłam pedagogikę I i II stopnia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz szkołę policealną nadającą tytuł terapeuty zajęciowego. Aby pogłębić swoją wiedzę kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych z zakresu „Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”. Ukończyłam następujące szkolenia: MRR Weroniki Sherborne I stopnia, terapia ręki I i II stopnia, Grafomotoryka - diagnoza i terapia, Sensomotoryczna terapia widzenia, Makaton I stopnia, Neurofizjologiczne podstawy Integracji Sensorycznej I stopnia. Staram się cały czas poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Nie potrafię się nudzić, dlatego swój czas wypełniam w 100%. Jestem cierpliwa i empatyczna, a do podjętego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Uwielbiam słuchać – w szczególności dzieci. Moja dewiza stworzona przez J. Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż”.

Katarzyna Kołda

Katarzyna Kołda

Ukończyłam Akademię Świętokrzyską w Kielcach, Studnia Podyplomowe o specjalności Technologia Informacyjna. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą administracyjno-biurową. Od kilku lat pracuję przy organizowaniu i prowadzeniu Biur Projektów współfinansowanych z UE lub innych. Lubię być z ludźmi i dla ludzi.

Małgorzata Grabka

Małgorzata Grabka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam kursy : PNF Basic , McKenziego , Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, terapia manualna w pediatrii, neurodiagnostykę dzieci i niemowląt, zastosowanie sprzętu Thera- Band w terapii, masaż klasyczny. Jestem także instruktorem Nordic Walking. Wybierając ten kierunek kształcenia wiedziałam, że w swojej pracy chcę pomagać ludziom, a szczególnie chcę poświęcić się najmłodszym pacjentom. Praca z dziećmi, choć jest bardzo wymagająca daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Idealną nagrodą dla mojej pracy są postępy czynione przez moich podopiecznych, szczególnie te które poprawiają ich funkcjonowanie w życiu codziennym - to one nadają głębszy sens mojemu zawodowi. Wciąż doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę by móc jak najwięcej zaoferować swoim małym pacjentom. Prywatnie uwielbiam podróże, chętnie odwiedzam nowe miejsca i poznaję nowe kultury. W wolnej chwili zawsze towarzyszy mi dobra muzyka i książka.

Paweł Bujak

Paweł Bujak

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, studia I i II stopnia ukończyłem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w 2017r. Ukończyłem kurs Kinesiology Taping KT1 oraz KT2, kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), MMTM (Manualne Mobilizacje Tkanek Miekkich), a także Fizjoterapie w Uszkodzeniach Mięśniowych, kurs FDM (Fascial Distortion Model), tDCS (Przezczaszkowa stymulacja stałoprądowa) prócz tego podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach i warsztatach z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Jestem osobą ambitną i pracowitą, chce podnosić swoje kwalifikacje by być lepszym terapeutą. Praca z małym pacjentem sprawia mi ogromną przyjemność i radość, a ich postępy w rehabilitacji napędzają do działania.

Emilia Głowacz

Emilia Głowacz

Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą oraz terapeutą zajęciowym. Ukończyłam kurs I stopnia Ruchu Rozwijającego wg. Weroniki Sherborne oraz Terapię NeuroTaktylną dr S. Masgutowej. Mój gabinet jest miejscem, w którym realizuję swoją pasję oraz odkrywam siebie i dzieci. Swoją pracę zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz możliwości pacjenta.

Małgorzata Sajda

Małgorzata Sajda

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą - absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam również czteroczęściowy kurs diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego oraz trzymodułowy kurs Terapii Manualnej Holistycznej dr Rakowskiego. Jestem dogo - i hipoterapeutą, od 20 lat uprawiam jeździectwo, mam wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi i jako instruktor jazdy konnej. W mojej pracy z dziećmi łączę swoje wykształcenie z pasją jeździecką, którą w wolnym czasie realizuję trenując i startując w zawodach w konkurencji skoków przez przeszkody.

Beata Surdyk

Beata Surdyk

Fizjoterapeutką zostałam nie z przypadku, lecz z powołania. Rozumiem, jak ważna jest pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom, oraz postęp w Waszym życiu. Odkąd zostałam mamą wiem, że dzieci są naszym największym skarbem i jak ważna jest troska o nie. Aby sprostać Waszym potrzebom stale uczymy się co jest nieprzerwanym procesem w naszym zawodzie. Ukończyłam Olsztyńską Szkołę Wyższą oraz kursy: PNF Basic, PNF w skoliozach, MTG (Masaż tkanek głębokich) oraz Kinesiology taping. Swoją wiedzę poszerzam również poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych. Wiem jak ważny jest ruch dla organizmu, dlatego wolny czas spędzam aktywnie: biegam, chodzę na siłownię, jeżdżę rowerem i na rolkach a w chwilach relaksu zanurzam się w ciekawej lekturze.

Monika Kubicka

Monika Kubicka

Pracując jako fizjoterapeuta spełniam jedną ze swoich pasji. Spotkanie z drugim człowiekiem i możliwość pomocy daje mi dużą satysfakcję i poczucie spełnienia. Doświadczenie w zawodzie zdobywam od 2003 roku. Jestem również terapeutą zajęciowym i pedagogiem- logopedą co pozwala mi w pełni zrozumieć małego pacjenta i dostosować plan terapii do jego potrzeb. Dlatego też ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach międzynarodowych, aby polepszyć jakość mojej pracy. W terapii wykorzystuje koncepcję PNF, Funkcjonalną Terapię Manualną, masaż Yumeiho, ćwiczenia przy użyciu sprzętu Thera-Band, a także praktyczne zastosowanie metody DNS u dziećmi z problemami neurologicznymi i integrację sensoryczną. Każdego dnia uczę się pokory od najlepszych przewodników- Dzieci. Prywatnie jestem mamą dwóch córek. Uwielbiam zwierzęta w szczególności psy i koty i ubóstwiam czekoladę.

Aleksandra Kruk

Aleksandra Kruk

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, studia I i II stopnia ukończyłam na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam kurs PNF podstawy, terapii ręki oraz szkolenie z zakresu zastosowania protezy dynamicznej DUNAG 02. Jestem osobą ambitną I pracownią dlatego chce podnosić swoje kwalifikacje by być lepszym terapeutą. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, a ich postępy w terapii motywują mnie do dalszej pracy.

Marta Jamroży

Marta Jamroży

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam z wyróżnieniem studia I i II stopnia na kierunku fizjoterapia. Dotychczas ukończyłam kursy z zakresu: manualnych technik mięśniowo-powięziowej mobilizacji, masażu klasycznego, równowagi mięśniowej, stabilizacji kręgosłupa i poszczególnych stawów oraz fizjoterapii w geriatrii z elementami nowoczesnych metod terapii. W swoim życiu dążę do stałego rozwoju, więc poszerzam swoją wiedzę, między innymi poprzez udział w konferencjach naukowych oraz różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Kinga Wójtowicz

Kinga Wójtowicz

Ukończyłam Studia pierwszego stopnia na kierunku Fizjoterapia ukończyłam na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, drugi stopień na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dotychczas ukończyłam m.in. kurs podstawowy koncepcji PNF, kurs z zakresu terapii dysfunkcji powięziowych, pierwszy stopień Integracji Sensorycznej oraz szkolenie z zakresu zastosowania ortezy dynamicznej DUNAG 02. Praca z najmłodszymi pacjentami przynosi mi najwięcej radości. To właśnie dzieci dają tą pozytywną energię, która napędza mnie do działania i dalszego rozwoju.

P. Anna Tkaczyk

Anna Tkaczyk – osoba dbająca o czystość

W „Złotej Rybce” dbam o porządek. Kocham dzieci, radość sprawia mi kontakt z dziećmi i rodzicami. W wolnych chwilach lubię poeksperymentować w kuchni i spędzać czas w rodzinnym gronie. Moją pasją są wycieczki i jazda na rowerze.